قالب شخصی پورتفلیو و رزومه رادیانس

درباره من

از فروردین ماه سال 1398 به تیم وب روبیک ملحق شدم و در تلاش هستم تا بهترین ها را دز کنار این تیم فعال و پویا به ارمغان بیاورم.
وب روبیک یک وب سایت مرجع برای افراد متخصص و علاقه مند به طراحی سایت است. در این سایت شما می توانید به راحتی ابزار مورد نظر خود را در قالب طرح های گرافیکی و سورس وب دریافت کنید و آنها را در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید.
تیم وب روبیک مفتخر است که تا امروز با خلاقیت و ایده پردازی در زمینه ی طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت، توانسته است محصولات بدیع، زیبا و متناسب با سلیقه ی طراحان و توسعه دهندگان وب را ارائه دهد.

وب روبیک فعالیت خود را از فروردین ماه 1398 آغاز کرده و امیدواریم بتوانیم خدماتی را که طراحان و توسعه دهندگان وب لایق آن هستند را ارائه دهیم.

در ادامه می توانید برخی از نمونه کارهای پیاده سازی شده توسط اینجانب را مشاهده کنید. همچنین برای سفارش پروژه و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق اطلاعات تماس قرار گرفته در انتهای صفحه اقدام نمایید.

تخصص های من

تخصص های من

طراحی گرافیک
برنامه نویسی
رابط کاربری
تجربه کاربری
مارکتینگ
47%
71%
93%
55%
73%
Image

نمونه کارها

وب سایت شرکت پیشگام سیل البرز

وب سایت شرکت پیشگام سیل البرز

تیر 1398

شرکت پیشگام سیل البرز تولید کننده انواع دستگاه های سیل القایی دستی و اتومات می باشد که این دستگاه ها در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی، کشاورزی، آرایشی و بهداشتی و … مورد استفاده قرار میگیرد.

نظر مشتری:

بیش از ۵ سال هست که از خدمات برنامه نویسی و پشتیبانی وب سایت این شرکت استفاده می‌کنم و از خدمات این گروه کاملا راضی هستم.

وب سایت گروه صنعتی پیپکو

وب سایت گروه صنعتی پیپکو

خرداد 1399

اين شرکت در سال ۱۳۸۸ با تکيه بر بيش از ۲۰ سال سابقه فعاليت جمعي از دست اندرکاران صنعت پتروشيمي تاسيس گرديده است.

این شرکت در راستای افزایش توان فنی ، مالی و تجهیزاتی خود ، با خریداری %۵۰ سهام شرکت فنی مهندسی اوج نصر پارس ، در جهت استفاده همزمان از پتانسيل هاي موجود در دو مجموعه و به منظور تکميل زنجيره عرضه خدمات خود در جهت ارائه خدمات مطلوبتر ، با کيفيت تر و تسريع در انجام کارها و همچنين گسترش فعاليتهاي خود اقدام به تشکيل هولدينگ فوق نمود.

گروه طراحی وب زرافه

گروه طراحی وب زرافه

zarrafeh.net

فروردین 1386

گروه طراحی و توسعه ی وب زرافه با هدف جلب رضایت مشتری پا به عرصه ی وب نهاده است . زرافه رمز هر تجارتی را میداند و میتواند به ازای هر تجارت ، طراحی و پیاده سازی مخصوص آن تجارت را صورت دهد.

نظر مشتری:

این یه طراحی خوب و منحصر بفرد هست که همه جوانب به خوبی در اون رعایت شده و کاربر رو به خودش جذب میکنه.

وب روبیک

وب روبیک

Webrubik.com

فروردین 1398

وب روبیک یک وب سایت مرجع برای افراد متخصص و علاقه مند به طراحی سایت می باشد. در این وب سایت شما می توانید به راحتی ابزار مورد نظر خود را در قالب طرح های گرافیکی و سورس وب دریافت کنید و آنها را در پروژه های خود مورد استفاده قرار دهید.

وب سایت شرکت پیشگام سیل البرز
وب سایت گروه صنعتی پیپکو
گروه طراحی وب زرافه
وب روبیک

انتخاب رنگ بندی پوسته:

رنگ بندی یک
رنگ بندی دو
رنگ بندی سه
خرید پوسته رادیانس